Koncert uwielbienia „ON MOCĄ” 7.04. Gdańsk -super oferta!

Pragniemy Was zaprosić na koncert ,,ON MOCĄ”, który odbędzie się w Gdańsku 7.04. Na scenie wiele zespołów, min.: MOCNI W DUCHU, TGD, MAJA SOWIŃSKA i inni goście oraz prowadzący, więcej informacji pod linkiem .

Szacowany koszt wyjazdu 350 zł, zapewniamy przejazd autokarem, bilet wstępu. Wyjazd w niedzielę rano, przed koncertem planowane dodatkowe atrakcje. Ilość miejsc ograniczona, dokonana wstępna rezerwacja na 30 osób, (max: 50 os.) Powrót po zakończeniu uwielbienia około 22:00 w niedzielę 07.04.(będziemy na miejscu w Jaczowie w godzinach porannych w poniedziałek).
Zainteresowanych zapraszam do wpisu Komentarza niżej (na końcu tej wiadomości)…

Zdecydowanych proszę o kontakt  z organizatorem wyjazdu: Piotr Walkowiak; proszę o SMS: 606 424 587 (w treści: proszę podać imię i nazwisko oraz ilość osób z dopiskiem ON MOCĄ). Można zgłaszać się też do Proboszcza parafii Jaczów.

Koszt wyjazdu: 350 175 zł !!
dla 13 ostatnich osób

Możliwe formy dokonania wpłaty:

 • BLIK na telefon 606 424 587 : odbiorca: Piotr, tytuł przelewu: ONMOCĄ + imię i nazwisko
 • lub wpłata u ks. Proboszcza

W ramach wyjazdu zapewniamy:

 • przejazd autokarem
 • bilet na koncert– ERGO ARENA Gdańsk/Sopot, rozpoczęcie o 16:00

PLAN wyjazdu: wyruszamy z Jaczowa o 8:00, następnie Leszno MCDonald przy S5 i Poznań Factory odbiór pielgrzymów. Możliwy wspólny obiad przed wejściem na Arenę (za dodatkową opłatą). W trasie planujemy polową Mszę Świętą.

Poniżej lista zgłoszonych uczestnikówproszę o dokonywanie wpłat

 1. Ks. Mieczysław  
 2. Piotr W. – wpłata 
 3. Arleta W. – wpłata 
 4. Zuzia W. – wpłata
 5. Tymoteusz W. – wpłata
 6. Kasia – wpłata
 7. Zdzisław – wpłata
 8. Paulina M. – wpłata
 9. Klara M. – wpłata
 10. Julka M. – wpłata
 11. Bożena K. – wpłata
 12. Marzena Z. – wpłata
 13. Michał C. LESZNO 🙂 – wpłata
 14. Paweł G. LESZNO 😉 – wpłata
 15. Jacek F. – wpłata
 16. Marta J. POZNAŃ 🙂 – wpłata
 17. Gosia POZNAŃ 🙂 – wpłata
 18. Iwona Sz. – wpłata
 19. Mariusz Sz. – wpłata
 20. Edyta F.
 21. Waldemar F.
 22. Iwona S.
 23. Piotr P. Poznań 🙂

8 komentarzy

 1. proszę o zapisanie na koncert uwielbienia osoby:
  Bożena Kozłowska i Marzena Zięba.
  Pozdrawiam.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *