Informacje Tygodniowe 01.10

1. Zaczynamy październik -miesiąc różańcowy. Zapraszam dzieci na Różaniec:
    • wtorek, środa w Jerzmanowej o godzinie 17:00
    • czwartek, piątek w Jaczowie o godzinie 17:30
    • w pozostałe dni w tygodniu 30 min przed mszą, a w niedzielę o 7:30 w Jaczowie i 9:00 w Jerzmanowej
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi 30 min. przed mszą.
    Zapraszam również na Mszę Świętą z okazji pierwszej soboty miesiąca 7.10 o godzinie 8:00.
  3. 6.10 w piątek po Mszy Świętej spotkanie duszpasterskie wszystkich działających Wspólnot Parafialnych.
  4. Zapraszam na odpust do diecezjalnego sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Rokitnie 7.10.2023. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 10:00 i będą połączone z przekazaniem relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów – szczegóły pod LINKiem . Nasza Parafia reprezentowana będzie przez Caritas, który wystawi “Stoisko ekologiczne Św. Hildegardy”.
    • w związku z tym w piątek 6.10 (przez cały dzień w spiżarni Św. Hildegardy) przyjmujemy tegoroczne plony: warzywa, owoce, zioła, które zostaną użyte w Rokitnie.
  5. Zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7 i 8 na cotygodniowe Msze święte w niedzielę o godzinie 17:00 w Jaczowie.
  6. Przypominam, że od poniedziałku Msze Święte w tygodniu wracają z okresu letniego na zwykły.
  7. Zachęcam do zapisywania się na wycieczkę na Lubelszczyznę “Szlakiem Zamoyskich”, która odbędzie się w dniach 13-15.10.2023, szczegóły na plakacie – LINK
  8. Przygotowujemy się do Odpustu Parafialnego, który odbędzie się 22.10, o godzinie. 12:00 w Jaczowie.
    W związku z tym organizujemy zapisy chętnych do oddania krwi w ramach akcji “Krew za krew”.
  9. Przypominam, że 24.11.2023 organizujemy wyjazd do Łodzi na wielbienie “UŚWIĘCENI”, na które zapraszają Dominikanie: Adam Szustak i Tomasz Nowak -więcej pod LINkiem