INFORMACJE TYGODNIOWE 19.06.2022

Dzisiaj w oktawie uroczystości NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA  msza i procesja eucharystyczna w Bądzowie o godz 16.00.

W środę msza św. i procesja eucharystyczna w Ruszowicach o godz. 20.00

W czwartek uroczystość NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA msza i procesja eucharystyczna w Potoczku o godz 18.00.

W piątek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – procesja eucharystyczna w Jerzmanowej o godz.18.00, w Jaczowie o godz.19.00.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie  się w Jerzmanowej o godz. 8.00,a w Jaczowie o godz.9.00. Pół godziny przed mszą będzie okazja do spowiedzi św.

Zapraszamy osoby zainteresowane  kolonią w Łazach do zapisywania dzieci, do końca czerwca prosimy o wpłaty zaliczki 500 zł.

Zapraszam do uczestnictwa pielgrzymce, która odbędzie się 2 lipca (sobota). Miejsca naszego pielgrzymowania to Lubiń Klasztor o. Benedyktynów i Górka Duchowna. Zapisy przyjmuję po mszy lub telefonicznie. Koszt wyjazdu 50 zł.

Za tydzień w niedzielę o godz. 17.00 msza i spotkanie z młodzież klas siódmych i ósmych w związku z sakramentem bierzmowania.

Dziękuję wszystkim którzy z serca włączyli się w przygotowanie i przeżycia procesji eucharystycznej. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy, za oprawę liturgiczną, za zabezpieczenie procesji przez Strażaków. W sposób szczególny dziękuję rodzicom i dzieciom komunijnym i rocznicowym.  Za przygotowanie tabernakulów dziękuję panom Pawłowi Frankowskiemu i Pawłowi Krupie.

We wtorek będziemy zbierać kwiaty lipowe na przetwory do spiżarni św. Hildegardy. W Jerzmanowej o godz. 18.00, w Jaczowie o godz. 19.30 przy kościele. Prosimy o pomoc mężczyzn i strażaków.