INFORMACJE TYGODNIOWE 20.10. 2019

Dzisiaj obchodzimy odpust parafialny, oraz rozpoczynamy Tydzień Misyjny – gościmy w naszej parafii Ojców misjonarzy z Obry.

We wtorek spotkanie z grupą organizacyjną I Komunii Świętej, a w przyszłą niedzielę z rodzicami i dziećmi po mszach świętych.

W kaplicy głogowskiego szpitala od środy do wtorku przyszłego tygodnia od godz. 16.00 do godz. 17.00 będzie można nawiedzać relikwie Bł. S. Bogumiły Noiszewskiej i Bł. S. Marty Więcek.

W środę zapraszamy Panie na spotkanie Magnificat w Bądzowie rozpoczęcie o godz. 17.00 eucharystią w kaplicy, a następnie spotkanie na sali w pałacu.

Zakończenie nabożeństw różańcowych dla dzieci w czwartek i piątek, a w niedzielę uroczyste przekazanie różańców.

W piątek spotkanie z nową radą parafialną i katechetami o godz. 19.30 w Jaczowie.

Tradycyjne “Miłosierdzie” będzie można składać w tym tygodniu w formie płodów ziemi, albo dobrowolnych datków wyznaczonym osobom z naszej parafii. ( w Jaczowie płody ziemi zbierane będą we wtorek od godz. 10.00)

Dzisiaj po mszach świętych rozdawane będą karty WYPOMINKOWE na których wpisujemy imiona zmarłych polecanych w modlitwach zaduszkowych.

Za tydzień w niedzielę 27.10.2019 o godz. 16.30  spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas 7 i 8, młodzież z klas siódmych otrzyma książeczki kandydata do bierzmowania.

Kurs przedmałżeński w parafii NMP( kolegiata) – 3 listopada godz. 16.00

 

Już dzisiaj serdecznie zapraszam na mszę św. zaduszkową w oprawie muzycznej młodych artystów ze szkoły muzycznej w Głogowie – 2 listopada o godz. 20.00 w Jaczowie.