INFORMACJE TYGODNIOWE

1. Zapraszam serdecznie na “Odpust pod Strzechą” w najbliższą niedzielę, 20 października. Szczegółowe informacje na plakatach.
  2. W dniu odpustu parafialnego zapraszam do oddawania krwi. Każda kropla jest cenna.
  3. Wieczorem spotkanie przy muzyce klasycznej. Koncert wokalno-organowy. W programie muzyka sakralna i same znamienite nazwiska kompozytorów: Moniuszko, Vivaldi, Bach, Mozart.
  4. Proszę o pomoc w posprzątaniu całego terenu wokół kościoła i samej świątyni w sobotę, 19 października. Początek prac planujemy na godzinę 11:00.
  5. Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy Dzień Papieski, wspieramy Dzieło Nowego Tysiąclecia. Z pewnością “papieskie kremówki” pasują doskonale do niedzielnego deseru. Dochód przeznaczony jest na działa Parafialnego Zespołu Caritas.
  6. Różaniec z udziałem dzieci w Jerzmanowej: wtorek i środa, w Jaczowie: czwartek i piątek.
  7. Dzisiaj nabożeństwo fatimskie: o godzinie 19:00 – projekcja drugiej części filmu: “Sól ziemi”. 20:00 – agapa, 20:30: różaniec fatimski, 21:00 – Msza św. i procesja ze światłami.