INFORMACJE TYGODNIOWE – 9 września 2018

Dziękuję wszystkim uczestnikom pielgrzymki do Grodowca. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Bądzowa za gościnę, a także OSP z Ruszowic za pilotowanie pielgrzymki.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Ks. dr. hab. Andrzejem Dragułą w bibliotece miejskiej w Głogowie, ul. Jedności Robotniczej 15. SŁOWO które PRZENIKA.Poniedziałek 10 września godz. 18.00

W poniedziałek także spotkanie z TALENT-em. Zapraszamy przedsiębiorców i pracodawców o godz. 19.00. Spotkanie poprowadzi Ks. Grzegorz Piątek koordynator duszpasterstwa TALENT z Krakowa.

W czwartek 13 września Czuwanie Fatimskie w Jaczowie. Projekcja filmu o godz 19.00; Przerwa na herbatę; Różaniec fatimski o godz.20.30; MSZA ŚWIĘTA I PROCESJA ZE ŚWIECAMI  godz. 21.00.

W 79 rocznicę agresji Związku Sowieckiego na Polskę – 17 września 2018 o godz. 12.00 przy pomniku Sybiraków w Głogowie zostanie odprawiona uroczysta Msza św.

DOPUKI WALCZYSZ jesteś ZWYCIĘZCĄ, to motto VI Pielgrzymki Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu. Zapraszamy do indywidualnego wyjazdu Sobota 15 września.

W przyszłą niedzielę rozpoczynają się dni modlitw za dzieci i młodzież szkolną. W czasie mszy o godz. 11.30 i 13.00 błogosławieństwo dzieci, oraz tradycyjne poświęcenie plecaków szkolnych dla klas pierwszych.