INFORMACJE TYGODNIOWE – 29.10.2017

Dziękuję wszystkim za przygotowanie odpustu parafialnego w Jaczowie.

Można nabyć płytę GENERALNY PLAN STWÓRCY – Krzysztofa Irysika, TFP PROJEKT.

Zawierzamy dzieci komunijne Matce Bożej Różańcowej, dziękując za dar modlitwy październikowej.

Dzisiaj można nabyć wieńce na groby bliskich.

Ofiary składane do puszek na poszkodowanych w Meksyku.

W środę Uroczystość Wszystkich Świętych – porządek nabożeństw na plakacie.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca  – okazja do spowiedzi św. wynagradzającej. Zapraszam na nabożeństwa tych dni. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na modlitwę w dni zaduszne za zmarłych o godz. 17.30

W przyszłą niedzielę (5 listopada), Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, przygotuje lampiony upamiętniające poległych bohaterów naszej ojczyzny. Datki z tej akcji przeznaczone będą na namiot harcerski.