Zapraszam na agapę do spiżarni św. Hildegardy po Liturgii Wielkosobotniej. Przynieśmy ze sobą potrawy, którymi chcemy się wspólnie podzielić.

pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
Zapraszam na agapę do spiżarni św. Hildegardy po Liturgii Wielkosobotniej. Przynieśmy ze sobą potrawy, którymi chcemy się wspólnie podzielić.
