Skip to content
- Dziś II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego.
- W środę, 30.04 organizujemy wyjazd do Konkatedry Zielonogórskiej pw. św. Jadwigi Śląskiej oraz innych kościołów stacyjnych związanych z rokiem jubileuszowym. Wyjazd o 14:00 z Jaczowa, koszt 20 zł, szczegóły u Proboszcza.
- Rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Maryi, szczegóły na plakacie LINK
- W sobotę 3. maja uroczystość NMP Królowej Polski – Msze Święte w/g porządku niedzielnego
- Od przyszłej niedzieli (3.05) zapraszam wszystkich kandydatów do bierzmowania na Msze Świętą do Jaczowa o godzinie 17:00 – obecność obowiązkowa.
- Ks. Mieczysław organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dwóch terminach, szczegóły na plakacie LINK
- s. Barbara Radzimińska serdecznie zaprasza na spotkanie organizacyjne (ONLINE) dotyczące nowej kongresowej grupy nt. SYNODALNOŚCI, które odbędzie się w poniedziałek, 28 kwietnia o godz. 21:00.
Spotkanie to będzie rozpoczęciem naszej wspólnej drogi formacyjnej – razem zastanowimy się nad jej celem, przebiegiem całego cyklu i praktycznymi implikacjami w naszym codziennym życiu. Liczymy na intuicje od Ducha Świętego i naszą wspólną kreatywność!!! Zaproście wszystkich, którzy mogą być zainteresowani.
Link do spotkania: LINK
W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości- proszę o kontakt pod telefonem: 505 097 094
- Spotkanie Rady Parafialnej, z uwagi na weekend majowy, nie odbędzie się. Zapraszam w czerwcu.
Ilość odsłon: 1 229