Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego 7.04.2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do ratowania życia ludzkiego poprzez podjęcie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego –odmawiany codziennie 1 dziesiątek różańca przez 9 kolejnych miesięcy w intencji ratowania dziecka, poprzedzony krótką modlitwą.

Twoja modlitwa ratuje życie maluchowi. Jest to modlitwa w intencji dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Poza tym umacnia ona rodziców, aby potrafili z miłością, bez lęku przyjąć dar poczętego dziecka i rodzicielstwa.

Czym jest DUCHOWA ADOPCJA DZIECKA POCZĘTEGO?
Jest to otoczenie modlitewną opieką:

jednego nienarodzonego dziecka,
wiadomego Bogu,
zagrożonego śmiercią.

Więcej możesz przeczytać o tym:
LINK 

Zachęcamy do instalowania na telefonie komórkowym aplikacji: Adoptuj Życie – w tym celu zeskanuj kod QR na plakacie.