Informacje Tygodniowe 24.03

Dziś Niedziela Palmowa

  1. Rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które potrwają do wtorku. Konferencje wygłosi Paweł Skrzek -teolog, pedagog, katecheta oraz leader zespołu En Gedi. Plan rekolekcji na plakacie LINK
  2. Dziś od 12:00 zapraszamy na Jarmark Wielkanocny w Jaczowie. Stoiska sołectw i Caritas przygotowały tradycyjne świąteczne potrawy. Dochód z jarmarku oraz ze sprzedaży bukszpanów w Ruszowicach, Jerzmanowej i Potoczku, przeznaczony będzie na wsparcie dla Dominika, Maćka i Marcela. Szczegóły na plakacie LINK
  3. W Jaczowie, po mszy o 12:00, odbędzie się koncert zespołu En Gedi, zostańmy by posłuchać dobrej muzyki – więcej na plakacie LINK
  4. Rozprowadzamy piękne palmy wyplatane przez naszych parafian w ostatnich tygodniach -serdecznie dziękuję za ich wykonanie. Dochód ze sprzedaży zasili fundusz na remont  kaplicy w Ruszowicach. LINK
  5. Do nabycia są jeszcze świece Caritas na stół Wielkanocny.
  6. Dziś w Jerzmanowej, w parku pałacowym, o godz.: 18:30 odbędzie się Droga Krzyżowa. Zapraszam na wspólne rozważanie Męki Pańskiej, zabierzmy ze sobą świece. LINK
  7. Za tydzień święta, zapraszam do uczestnictwa w Triduum Paschalnym szczegóły na plakacie LINK
  8. Zachęcam do wyjazdu do Gdańska na koncert uwielbienia ,,ON MOCĄ” 07.04 (niedziela), cena promocyjna dla ostatnich 10 osób  175 zł,  wyjazd autokarem o 8:00 spod kościoła w Jaczowie. Zainteresowanych proszę o zapisy, szczegóły na stronie parafii LINK