Informacje Tygodniowe 10.03

Dziś 4 Niedziela Wielkiego Postu – Laetare (radości)

1. We wtorek 12.03, o godz.: 18:30 w Jaczowie odbędzie się spotkanie z Parafialnym Zespołem Caritas
  2. W środę 13.03, o godz.: 16:30 w Bądzowie zapraszam na spotkanie w sprawie organizacji jarmarku wielkanocnego, który odbędzie się w Niedzielę Palmową.
  3. W przyszłą niedzielę 17.03, podczas Mszy Świętej  w Jaczowie o godz.: 12:00, zaśpiewa Chur Novum z Rydzyny (LINK)
  4. We wtorek 19.03 obchodzić będziemy święto św. Józefa, patrona rodzin, ojców, małżonków i dobrej śmierci. Z tej okazji zapraszamy do Jaczowa o 17:30 na Różaniec, Mszę Świętą z zawierzeniem rodzin, ojców i konających św. Józefowi.
  5. Od następnej niedzieli będziemy rozprowadzali tradycyjne paschaliki “Caritas” na stół świąteczny oraz palmy wielkanocne wykonane przez naszych parafian.
    Zachęcamy do ustrojenia swych domów i obejść palmami na Niedzielę Palmową i okres świąt.
  6. Rekolekcje parafialne rozpoczną się w Niedzielę Palmową 24.03 i potrwają do wtorku. Poprowadzi je Paweł Skrzek -teolog, pedagog, katecheta oraz leader zespołu En Gedi.
  7. Już dziś zapraszamy 24.03, w Niedzielę Palmową, na Drogę Krzyżową w parku pałacowym w Jerzmanowej o godz.: 18:30.
  8. Finalizujemy wyjazd do Gdańska na koncert uwielbienia ,,ON MOCĄ” 07.04 (niedziela), szacowany koszt 350 zł,  wyjazd autokarem, zainteresowanych proszę o zapisy i odwiedzenie strony parafii LINK