Informacje Tygodniowe 8.10

 1. W tym tygodniu przypada ostatnie Czuwanie Fatimskie. Zapraszam 13.10 (w piątek) na Eucharystię ze Światłami o 21:00, przed Mszą różaniec o 20:30, a o 19:00 projekcja filmu – więcej na plakacie LINK
 2. Zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7 i 8 na cotygodniowe Msze święte w niedzielę o godzinie 17:00 w Jaczowie.
 3. Zapraszam na Odpust Parafialny „Pod strzechą”, który odbędzie się 22.10, o godzinie. 12:00 w Jaczowie – szczegóły wkrótce na plakacie. Tradycyjnie podczas naszego święta odbędzie się akcja “Krew za krew”, chętnych zapraszam do zapisywania się na listę (w zakrystii).
 4. Kontynuujemy modlitwę różańcową. Zapraszam dzieci:
  • wtorek, środa w Jerzmanowej o godzinie 17:00
  • czwartek, piątek w Jaczowie o godzinie 17:30
  • w pozostałe dni w tygodniu 30 min przed mszą, a w niedzielę o 7:30 w Jaczowie i 9:00 w Jerzmanowej
 5. Ruszyły zapisy na wyjazd 24.11.2023 do Łodzi na wielbienie “UŚWIĘCENI” -więcej na plakacie pod LINkiem
 6. Z diecezji:
  • KURSY LEKTORSKIE DLA MŁODZIEŻY.  Chętnych zapraszamy na kursy lektorskie dla młodzieży, przygotowujące do pełnienia funkcji lektora w zgromadzeniu liturgicznym. Kończą się one otrzymaniem błogosławieństwa księdza biskupa do pełnienia tej funkcji podczaj majowej pielgrzymki służby liturgicznej. W trakcie formacji przewidziany jest tez udział w jednym weekendzie rekolekcji formacyjnych Bohaterowie Boga w Rokitnie. Przyjmujemy kandydatów od siódmej klasy szkoły podstawowej.

   Rejon Zielona Góra
   Spotkanie organizacyjne: Sobota 14 października, godz. 11.00. Parafia św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Odpowiedzialny: ks. Łukasz Malec Tel. 734 430 294

   Rejon Gorzów Wlkp.
   Spotkanie organizacyjne: Sobota, 28 października, godz. 15.00 Parafia NMP Królowej Polski w Gorzowie Wlkp. Odpowiedzialny: ks. Bartosz Warwarko Tel. 513 353 012

   Rejon Głogów
   Odpowiedzialny: ks. Łukasz Niedzielski, Tel. 693 638 606. Termin i miejsce zostaną podane w późniejszym terminie.
  • Bohaterowie Boga. Rozpoczynamy kolejną serię rekolekcji dla młodzieży “Bohaterowie Boga”. Są to dni skupienia dla młodzieży męskiej od 7 klasy szkoły podstawowej, które koncentrują się na męskiej duchowości i stawianiu się Jego Bohaterem. Pierwsze rekolekcje z tej serii odbędą się w Domu Młodych w Rokitnie w dniach 6-8 października. Koszt 170 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zachęcamy do rozpropagowania tej informacji i do zapisów: Bohaterowie Boga – zapisy