„PARADISO” Dni Młodzieży -Gostyń 27.06-02.07.2023Kongregacja Oratorium Świętego Filipa Neri w Gostyniu po raz kolejny organizuje „Dni Młodzieży” pod nazwą Paradiso, które odbędą się w klasztorze świętogórskim w Gostyniu (100 km od Wrocławia, 200 km od Gorzowa Wielkopolskiego oraz 150 km od Zielonej Góry) od 27 czerwca do 2 lipca 2023 roku. Bardzo serdecznie zapraszamy na to wydarzenie Was oraz Waszą Młodzież!
Program pięciodniowego spotkania dla młodzieży w wieku od 15 do 30 roku życia, przewiduje każdego dnia Eucharystię, wspólną modlitwę, świadectwa, konferencje i rozmowy z biskupami oraz innymi zaproszonymi gośćmi; wieczorami zaś zaplanowane jest kino plenerowe, koncerty i wspólne zabawy. Uczestnicy Paradiso mieszkają pod namiotami, które ze sobą przywożą. Zapewniamy pyszne i urozmaicone jedzenie, sanitariaty i prysznice z ciepłą wodą. Opiekunowie mogą skorzystać z domu rekolekcyjnego.
W ciągu dnia dla młodzieży przygotowanych jest przeszło dwadzieścia różnych warsztatów pozwalających rozwijać różnorakie zainteresowania, m.in. sportowe, muzyczne, artystyczne, kulinarne, ekologiczne, taneczne i inne. Każdy z nich tworzy platformę dyskusji, rozwoju i integracji. Dążymy do stworzenia więzi pomiędzy młodzieżą o charakterze międzyzakonnym, międzydiecezjalnym, ponadregionalnym, międzyszkolnym i międzyuczelnianym.
Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej: http://paradiso.org.pl z której można również pobrać prezentację multimedialną na temat Paradiso, która jest świetnym materiałem dla młodzieży i ich opiekunów. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje dotyczące Paradiso!
Zachęcamy także do zapoznania się z naszą aktywnością w mediach społecznościowych, na portalu Facebook, Instagram, TikTok oraz YouTube.
Zapisy indywidualne lub grupowe przez stronę internetową do końca maja – 240 zł, a później – 270 zł od osoby. Istnieje możliwość uczestnictwa jednodniowego za 50 zł od osoby. Przesyłamy plakaty, ulotki i serdecznie zapraszamy!

Z wyrazami szacunku i wdzięczności, zapewniając o modlitwie w imieniu Kongregacji Oratorium św. Filipa na Świętej Górze, wspominając przyjście Waszej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę do naszego sanktuarium

ks. Michał Kulig COr
proboszcz sanktuarium świętogórskiego

LINK do organizatorów