Święta Wielkanocne w Lourdes we Francji 2-13.04.2023

Siostra Małgorzata Malska zaprasza na wyjątkową pielgrzymkę w dniach 2-13 kwietnia. Święta Wielkanocne w Lourdes we Francji

– Triduum Paschalne i święta w tym miejscu, to bogate przeżycia duchowe, a przede wszystkim możliwość bardzo głębokiej refleksji nad sensem Zmartwychwstania Pańskiego – podkreśla siostra Małgorzata ze Wspólnoty Cichych Pracowników Krzyża – organizatora pielgrzymki.

W programie: przejazd autokarem z Głogowa do północnych Włoch, nocleg w hotelu i wyżywienie HB. 3 kwietnia nawiedzenie katedry w Montichiari, miejsca objawień Matki Bożej Róży Mistycznej w Montichiari-Fontanelle. Przejazd do Rovato (Brescia 4.04.), gdzie tzw. białym pociągiem pielgrzymi wyruszą do Lourdes. 

– Przeżyjemy razem z grupą włoską Wielki Tydzień i Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Nawiedzimy Grotę Objawień, bazylikę i miejsca związane z życiem świętej Bernadety, a także weźmiemy udział Liturgiach Wielkiego Tygodnia – wylicza siostra Małgorzata.

Będzie też udział w procesjach różańcowych, eucharystycznych, procesji ze świecami i będzie też czas na osobistą modlitwę. Wyjazd z Lourdes w godzinach rannych 10 kwietnia, przyjazd do Włoch – Rovato dzień później w południe. Następnie nocleg w hotelu, posiłki i powrót do Głogowa w godzinach nocnych.

Koszt 11-dniowej pielgrzymki to 3.700 zł i obejmuje: przejazdy autokarowe, ubezpieczenie, noclegi w hotelach we Włoszech z wyżywieniem HB, przejazd pociągiem (kuszetki i posiłki) jak również pełne wyżywienie w Lourdes. 

Więcej informacji w Domu „Uzdrowienie Chorych” z siostrą Ewą tel. 609 643 641.