Zaproszenie dla kandydatów do Bierzmowania –>„Nienasyceni”, 6.10.2022 TAURON ARENA Kraków

Zapisy do niedzieli, 2 października, najlepiej SMS u animatorów grup. Wpłata 100 zł w niedzielę po Mszy św. o 17:00

informacje —> tel. 500032801 (najlepiej sms)

Dominikanie: OP Adam Szustak i OP Tomasz Nowak wraz z zespołem zapraszają:

Po  niemałej przerwie, z radością i nadzieją, wracamy do tego, bez czego ciężko doświadczyć Kościoła – do spotkania i do tego, co może zmieniać nam optykę i serce – uwielbienia.
NIENASYCENI – bo każdemu z nas gdzieś b r a k u j e. Każdy z nas doświadcza tej suchej spękanej ziemi w sobie. Za mało pokoju, cierpliwości, miłości, radości… Nosimy tę dziurę w sercu, którą zapełnić może tylko Bóg – a stawiając Go w centrum i oddając należną Mu chwałę – porządkujemy swoją rzeczywistość i dajemy Mu przestrzeń, żeby działał – nasycał.”

Głoszą: Tomasz Nowak OP
I Adam Szustak OP