INFORMACJE TYGODNIOWE 04 września-10 września

1. Zapraszam kandydatów do Bierzmowania z rodzicami na spotkanie dzisiaj, w niedzielę, na Mszę świętą o godzinie 17:00.
  2. Zapraszam Radę Duszpasterską na spotkanie w sprawie cmentarza parafialnego w piątek o godzinie 19:30 w Jaczowie.
  3. W sobotę wyruszamy do Grodowca na doroczną pielgrzymkę Ziemi Głogowskiej do Jutrzenki Nadziei. Wyruszamy z Jaczowa o godzinie 6:00, ze Smardzowa 6:30, z Jerzmanowej o godzinie 7:00.
  4. W najbliższą niedzielę zapraszam uczniów klas pierwszych na poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych.
  5. Za tydzień odbędą się spotkania dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami. Zapraszam na spotkanie po Mszy o 12:00 w Jaczowie i po Mszy o 13:30 w Jerzmanowej.
  6. Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego organizuje pielgrzymkę do Lichenia, Niepokalanowa i Szymanowa w dniach 1-2 października.