Wędrowisko z Ojcem Cordianem

Pokój. Oto plan tegorocznego wędrowiska: wszelkie wsparcie baaardzo potrzebne! XLIII PMRDiK Rekolekcje Krzeszów – 30-31 lipca

Sobota:
15:00 koronka
17:00 wykład
19:00 koncert
19:30 Msza i Adoracja
Niedziela:
10:00 wykład
13:00 koncert
15:00 koronka
17:00 wykład
19:30 Msza i adoracja (Bierzmowanie 1)

1 sierpnia – Kochanów
2 sierpnia – Sokołowsko
3 sierpnia – Głuszyca
4 sierpnia – Walim
5 sierpnia – Piskorzów
6 sierpnia – Bielawa parafia WNMP
12:00 Bierzmowanie bp Mendyk Marek
7 sierpnia – Przedborowa Komunia
8 sierpnia – SulisŁawice (W. Guminskie)Koncert „Bez Jacka”
9 sierpnia -Ciepłowody (W. Dobrzynieckie)
10 sierpnia – Henryków – Opactwo Cysterskie,
11 sierpnia – Biały Kościół Wzgórza Strzelinskie
12 sierpnia – Przejazd do Częstochowy i Jasna Góra
Pokój ziomeczki! Wyszło nam trochę jak manifest ale może komuś się przyda;) posthipisowski;) Masz złość na autorytety?
Nie wiesz, gdzie szukać Prawdy?
Chcesz Kościoła, gdzie każdy może powiedzieć głośno, co uważa, czego się boi, czego nie rozumie, z czym się nie zgadza?
Szukasz miejsca, gdzie każdy będzie przyjęty?
Idź z nami. Może nie jesteśmy idealną grupą, a może ideały mamy różne, i przez to jest lekki chaos. Staramy się słuchać i komunikować.
Nazywamy się Pielgrzymką Młodzieży Różnych Dróg i Kultur. Idziemy powoli, czerpiemy z przyrody i Eucharystii. Jak mówił Andrzej Szpak, nasz śp. Przewodnik – dzień bez spojrzenia w niebo i Ojcze Nasz jest dniem straconym.
Co roku wędrujemy inną trasą – w tym roku po Dolnym Śląsku. Nie musisz się zapisywać, możesz się przyłączyć, odłączyć.
Jeśli czujesz się zachęcony, to wpadnij! Chcesz trasę? [jeśli męczą Cię moje smski daj znać proszę) Cordian ofm