DIECEZJALNE DNI MŁODZIEŻY 16-17.06.2022

Diecezjalne Dni Młodzieży

W dniach 16-17 czerwca 2022r. w Rokitnie odbędą się Diecezjalne Dni Młodzieży,
pod hasłem: „Pokój Wam” (por. J 20,19).

Pierwszy dzień jest przeznaczony dla młodzieży zaangażowanej w duszpasterstwo diecezjalne i liderów grup młodzieżowych w parafiach. Na piątkowe popołudnie zapraszamy zaś młodzież z całej diecezji. Ksiądz Biskup Tadeusz Lityński prosi, aby w sposób szczególny do wyjazdu zachęcać młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania i uczynić pobyt na DDM dziękczynieniem za ten sakrament. Ponadto zachęcamy, aby docierać z tą informacją do młodzieży zaangażowanej w grupy parafialne, obecnej na lekcjach religii, jak i tych będących na peryferiach Kościoła. Jest to pierwsze po pandemii ogólne spotkanie młodzieży w wymiarze diecezjalnym i z tego względu bardzo proszę w imieniu Księdza Biskupa o reprezentację młodzieży z każdej parafii.

Ze względów organizacyjnych, grupy należy zgłosić do dnia 12 czerwca poprzez formularz elektroniczny, dostępny tutaj: Zgłoszenie grupy na DDM 2022
Zgłoszenia osobiste liderów należy dokonywać poprzez formularz, dostępny tutaj: Zgłoszenia liderów grup – DDM 2022

Do parafii dotarły plakaty promujące to wydarzenie. W załączniku tej wiadomości znajduje się grafika, którą można umieszczać na mediach społecznościowych parafialnych i osobistych. Szczegółowych informacji udziela ks. Łukasz Malec (tel. 734 430 294)

Plan Diecezjalnych Dni Młodzieży
Czwartek, 16 czerwca (Boże Ciało)
16.30 Recepcja
18.00 Nieszpory
18.30 Kolacja
19.30 Młodzieżowe uwielbienie (bazylika rokitniańska)

• Koncert uwielbienia –zespół Full of Grace
  • Katecheza
  • Adoracja
  • Apel Maryjny

*Nocleg w Rokitnie tylko dla posługujących i liderów młodzieżowych zgłoszonych w formularzu.

Piątek, 17 czerwca
8.00 – 15.00 Program dla posługujących i liderów młodzieżowych
13.00 Otwarcie recepcji
15.00 – 21.30 Wydarzenia główne DDM