REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY W ROKITNIE

Rekolekcje Wielkopostne + Akademia Dojrzewania

W dniach 4-6 marca 2022r. w Rokitnie odbędą się weekendowe rekolekcje wielkopostne dla młodzieży połączone z warsztatami Akademii Dojrzewania dotyczących tworzenia i przeżywania relacji pod hasłem: „Bliżej – siebie, Boga, braci”. Poprowadzi je ks. Marcin Paś – diecezjalny duszpasterz młodzieży z Gliwic, zaangażowany w Festiwal Życia w Kokotku – największe plenerowe chrześcijańskie wydarzenie dla młodych na Śląsku, aktywnie działający także w mediach społecznościowych.
Rekolekcje przeznaczone są dla młodzieży żeńskiej i męskiej od 15 roku życia wzwyż. Koszt rekolekcji wynosi 140 zł. Szczegółowych informacji udziela ks. Łukasz Malec (tel. 734 430 294).
Zapisów należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza elektronicznego, dostępnego tutaj: Zgłoszenie Rekolekcje Wielkopostne + Akademia Dojrzewania Liczba miejsc ograniczona. Zapisy do końca lutego lub do wyczerpania miejsc.

Rekolekcje dla młodzieży męskiej „Bohaterowie Boga”

W dniach 18-20 marca 2022r. w Rokitnie odbędzie się kolejna seria rekolekcji dla młodzieży męskiej „Bohaterowie Boga”. Koszt 140 zł. Zapisów można dokonywać poprzez formularz elektroniczny, dostępny tutaj: Zgłoszenie – Bohaterowie Boga
Szczegółowych informacji udziela ks. Damian Drop (tel. 792 924 344).

ks. Łukasz Malec
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży