Serdecznie dziękujemy za wsparcie projektu LAUDATO SI

[…] Wszyscy możemy współpracować jako narzędzia Boga w trosce o stworzenie, każdy ze swoją kulturą i doświadczeniem, swoimi inicjatywami i możliwościami […]”

 Z ENCYKLIKI LAUDATO SI’
OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA
POŚWIĘCONEJ TROSCE O WSPÓLNY DOM

 

            Szkolne Koło Caritas w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej oraz Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie pragnie tą drogą wyrazić wdzięczność dla naszych patronów i sprzymierzeńców, którzy udzielili młodzieży i młodszym uczniom obu szkół konkretnych deklaracji i wsparcia na różnych etapach realizacji projektu ekologicznego LAUDATO SÌ:

Pani Dyrektor Wioletcie Olejnik

Pani Dyrektor Marioli Tuz

Panu Wójtowi Lesławowi Golbie

Panu Wójtowi Bartłomiejowi Zimnemu

Panu Piotrowi Wołoszczukowi

Pani Sołtys Janecie Białek

Pani Sołtys Agnieszce Krupie

Panu Sołtysowi Józefowi Koszko

Księdzu Piotrowi Matusowi

oraz nauczycielom obu szkół podstawowych

a także członkom Parafialnego Zespołu Caritas

a nade wszystko rodzicom, którzy wspierali swoje pociechy począwszy od zbierania darów natury, poprzez konfekcjonowanie przetworów, sadzenie drzew w Jerzmanowej, przygotowanie okiennic do spiżarni w Jaczowie aż do tworzenia muralu na ścianie kaplicy w Ruszowicach.

 

Młodzież i koordynatorzy

biorący udział w projekcie LAUDATO SI