AKCJA zbieramto.pl

LISTA WOLONTARIUSZY NIŻEJ  —> …

Nasza parafia dołącza do ogólnopolskiej akcji wspierania misji Ojców Sercanów “zbieramto.pl”

W najbliższą NIEDZIELĘ, 6 CZERWCA, po wszystkich mszach świętych w naszych kościołach dzieci i młodzież z Koła Misyjnego i Szkolnego Koła Caritas będą zbierać

wszelkiego rodzaju dobre monety (polskie i zagraniczne, w tym również stare, wycofane z obiegu) oraz srebrny złom (opis na plakacie) a także klocki lego

Wszystkie te rzeczy zostaną spieniężone na spłatę projektów misyjnych: budowę studni w Czadzie oraz pomoc dzieciom z domów dziecka na Filipinach i w Boliwii (w tym dom dla dzieci, których matki zostały osadzone w więzieniu )

Akcję prowadzi Zgromadzenie Księży Najświętszego Serca Jezusa – Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów. Więcej informacji znajdą Państwo na stronach https://www.zbieramtowszkole.pl/ i http://zbieramto.pl/ oraz w materiałach dołączonych do wiadomości.

Projekt wspierany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

wpisz się na listę wolontariuszy prowadzących zbiórkę —> tutaj

 

zbieramtowszkole —> plakaty