KONKURS NA ETYKIETĘ I LOGO DO SPIŻARNI CARITAS

zobacz szczegóły, przekazuj innym

Sprawozdanie z przeprowadzonego konkursu na logo i etykiety do spiżarni św. Hildegardy w parafii św. Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie w ramach projektu LAUDATO SI

 

Dwukrotnie ogłoszony został w naszej parafii oraz w naszych szkołach podstawowych konkurs na logo do spiżarni św. Hildegardy oraz na etykiety do przetworów firmowanych przez spiżarnię (14 marca i 15 kwietnia). Informacja o konkursie pojawiła się na oficjalnych stronach parafii i szkół. W pierwszej edycji konkursu spłynęły do jurorów tylko trzy prace, co było podyktowane licznymi konkursami z różnych dziedzin w okresie locdown. W drugiej edycji konkursu otrzymaliśmy znaczną liczbę projektów, jednak ostatecznie zwycięzcami okazali się uczniowie z pierwszej edycji, gdyż to ich prace najbardziej odpowiadały wymogom regulaminu, a przede wszystkim wykazały się dużą starannością i artyzmem.

Dyplomy gratulacyjne oraz upominki ufundowane przez Parafialny Zespół Caritas w Jaczowie otrzymali z rąk swojej pani Dyrektor następujący uczniowie:

Piotr Zygmunt,

Paweł Tuczyński

oraz

Adam Majczak

ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej

 

Serdecznie gratulujemy

 

Koordynatorzy projektu

Katarzyna Mońka

Grażyna Wyrwas

Projekt „Ekologia integralna encykliki Laudato Si’ w działaniu wspólnot Caritas i społeczności lokalnych” realizowany przez Caritas Polska, został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.