KONKURS WSZYSTKICH I ŚWIĘTYCH – mamy wyniki

Filmik się zmienił. 🙂

Tak świętowaliśmy Wszystkich Świętych w tym roku: nie tańce, nie spotkania, ale dobre natchnienia!

Nagrody dla osób, które nie mogły dotąd odebrać upominku będą do odebrania w środę,  25 listopada, po Mszy św. wieczornej w sali Floriana. Po tym terminie można w tej sprawie kontaktować się osobiście (tel. 500032801)

W konkursie wzięły udział 42 osoby.

Niezależne Jury wyłoni zwycięzców. LICZENIE TRWA

LEGO KUKIEŁKA LAPBOOK MINECRAFT

1.Sulima Natalia

2.Wudel Maja

3.Potulicki Ryszard

1.Czyż Aleksandra

2.Majczak Adam

3.Rybka Michalina

  1. Martyna Olejnik

2. —

3. —

1.Sęga Michał

2.Worobiew Nela

3.Tuczyński Paweł

Serdecznie gratulujemy pomysłów, gratulujemy, że zachwyciliście wielu Jurorów i dziękujemy za tak liczny udział.

*****************

A tu możecie zobaczyć, ile pracy włożyli wszyscy uczestnicy – link

 

 

Regulamin:

Bal wszystkich i świętych nie może odbyć się w dobie pandemii, ale możemy dobrze świętować i wspominać naszych przodków, dlatego ogłaszamy konkursy dla wszystkich uczniów z terenu naszej parafii w dwóch kategoriach wiekowych

  1. KLASY 6-8

 

LAPBOOK pt.: „Bohaterowie – moi przodkowie” Każdy może być bohaterem w jakiejś dziedzinie życia, dlatego wśród wielu rodzinnych opowieści o Waszych przodkach, pokażcie historię osoby, którą wszyscy w rodzinie wspominają i pamiętają, chociaż jej już nie ma wśród żywych.

LAPBOOK – co to takiego? Po złożeniu może wyglądać na przykład tak:

https://www.youtube.com/watch?v=ZFjNsgqU4Xg

Ale możesz zrobić swój całkiem autorski projekt 😊

 

  1. KLASY 1-5

 

kukiełka świętego na łyżce kuchennej

 

budowla kościoła  w Minecraft

 

budowla kościoła  z klocków lego

 

Konkurs jest indywidualny. Dopuszcza się prace wspólne rodzeństwa. Każda praca powinna być podpisana wraz z podaniem numeru telefonu do kontaktu.

Filmiki i zdjęcia prac wysyłamy na adres:

kmonka@spjaczow.pl

lub telefon 500 032 801

 

W każdej kategorii zostaną przyznane po 3 nagrody główne oraz nagrody pocieszenia dla każdego uczestnika. Na prace czekamy do 14 listopada włącznie. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców na stronie parafialnej w niedzielę 15 listopada.

 

*    Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikowanie nazwisk autorów oraz prac na stronie parafii.