INFORMACJE TYGODNIOWE-15.12.2019

Przygotowujemy się do Bożego Narodzenia – okazja do spowiedzi św. w najbliższą niedzielę 22 grudnia w Jerzmanowej od godz.14.00 do godz.15.00; w Jaczowie od godz.15.30 do godz. 16.30.

Zapraszam do wspólnego dekorowania kościołów w sobotę 21 grudnia w Jaczowie od godz. 11.00; w Jerzmanowej od godz.13.00.W Ruszowicach prace porządkowe przy powstającej kaplicy codziennie od godz. 15.00.

Dzieci komunijne zapraszamy do zabawy dekoracyjnej  w niedzielę o godz. 11.00 i 13.00.

Rozstrzygnięcie konkursu na bombki bożonarodzeniowe w niedzielę, wykonane ozdoby można przekazywać dla katechetów.

Zakończenie rorat dla dzieci w piątek, zapraszamy do włączenia się w kolędowanie misyjne w drugi dzień świąt. Kolędnicy misyjni będą w Smardzowie,Jaczowie,Ruszowicach i Jerzmanowej.

W najbliższą niedzielę będzie można nabywać pierniki przygotowane przez Parafialny Zespół Caritas wspierając tym samym leczenie w chorobie nowotworowej naszej parafianki. Sianko na stół wigilijny przygotowane przez Radę Sołecką w Jerzmanowej będzie można nabyć także w niedzielę wspierając dzieła charytatywne. 

Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi przekazało 880 par obuwia z przeznaczeniem dla rodzin na wschodzie, w tym czasie organizuje także zbiórkę paczek żywnościowych dla rodzin uboższych także w naszej parafii -zapraszamy do włączenie się w to dzieło  w naszej parafii  tworząc gotową paczkę żywnościową.