INFORMACJE TYGODNIOWE 24 lutego 2019

Zawierzajmy Kościół wstawiennictwu Św. Michała Archanioła,aby ochraniał nasze dusze przed zgubą wieczną.

W tym roku od marca do maja będziemy zawierzać naszą diecezję , parafie i rodziny św. Józefowi.Motto peregrynacji OBRAZU ŚW. JÓZEFA ,to : “Milczeć,Walczyć, Kochać”. W naszej parafii obraz z sanktuarium w Kaliszu będziemy przyjmować 19 maja.

Serdecznie zapraszam na pielgrzymkę naszej diecezji do Kalisza w pierwszy czwartek miesiąca marca (07.03.2019). Wyjazd o godz. 8.00. W programie zwiedzenie Bazyliki Świętogórskiej w Gostyniu, a także zwiedzanie miasta Kalisz uznawanego najstarsze miasto Polski.Koszt wyjazdu 40 PLN. BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAM MĘŻCZYZN !!!

W 2001 roku Sejm podjął uchwałę, w której uznał zasługi organizacji i grup niepodległościowych, które po zakończeniu II Wojny Światowej zdecydowały się na podjęcie nierównej walki o suwerenność i niepodległość. Serdecznie zapraszam na spotkanie modlitewne i program artystyczny (Akademia dla “Myszki”- Łączniczki Powstania Warszawskiego zrealizowana w Radiu Wrocław).

PLAN UROCZYSTOŚCI – Parafia Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie 03.03.2019

Zbiórka godz.16.00 – harcówka

Przyjazd Ułanów godz.16.15

Wręczenie klucza do zaadaptowanej HARCÓWKI “STAJNIA” godz.16.45

Msza i spektakl godz.17.00

Przemarsz pod brzozowy krzyż przy ul. Kwiatowej i poświęcenie.