OAZA EWANGELIZACJI W CZASIE FERII ZIMOWYCH

Oaza Ewangelizacji dla młodzieży to pięć pełnych dni rekolekcji (dodając dzień przyjazdu i wyjazdu – siedem). To czas wypełniony głoszeniem podstawowych prawd naszej wiary. Usłyszysz w tych dniach o Bożej miłości, o grzechu, o nowym życiu w Jezusie Chrystusie, o zbawieniu, o możliwości nawiązania dialogu z Bogiem przez modlitwę i sakramenty święte. Dużo jak na pięć dni, prawda? To jednak nie będą zwyczajne dni. To może być najważniejszy czas w Twoim życiu – przebywania  z drugim człowiekiem, być może tak samo poszukującym jak Ty. Czas kompletnej odnowy Twojego serca. Czas spotkania z żywym, prawdziwym i działającym Bogiem – Jezusem Chrystusem.

W tym roku rekolekcje organizowane są też w terminie dla województwa dolnośląskiego: 4-10.02.2019. Ta forma rekolekcji jest skierowana do młodzieży w wieku gimnazjalno-licealnym (w tym także: klasy siódme i ósme; formacyjnie: Oaza Nowej Drogi oraz Oaza Nowego Życia, oaza lektorska). Rekolekcje odbędbędą się w Rokitnie, w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej.

Zapisy: https://lubuskadde.pl/zapisy/