BAL WSZYSTKICH i ŚWIĘTYCH W PAŁACOWEJ SALI

Bal Wszystkich i Świętych odbędzie się w sali balowej zespołu pałacowo-parkowego w Bądzowie. W poniedziałek, 29 października, już od godzin porannych spotkają się tam uczniowie SP Jaczów i SP Jerzmanowa.

Tegoroczny bal ma być hołdem dla naszych przodków, dlatego za hasło naszej zabawy obraliśmy parafrazę piosenki  Stanisława Sojki: “Niech się święci cud pamięci”. Zanim rozpoczniemy zabawę, chcemy zapalić znicze w kaplicy pałacowej i podziękować Bogu, naszej Ojczyźnie – Polsce i naszym przodkom, że dziś bawimy się w niepodległym kraju.

Już dziś dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zechcieli nam pomagać w przygotowaniach strojów i poczęstunku.

Dziękujemy za udostępnienie nam wyjątkowego miejsca, które odda przedsmak balu wszystkich świętych w niebie.