INFORMACJE TYGODNIOWE – 21 październik 2018

Dzisiaj w niedzielę misyjną przeżywamy odpust parafialny ku czci Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie. W naszej parafii gościmy Diakona i Alumnów z Misyjnego Seminarium w Obrze.

W tym tygodniu będzie można złożyć nasze tradycyjne MIŁOSIERDZIE na utrzymania Seminarium Duchownego. Datki zbierane przez osoby z naszej parafii będą także przekazane na cele parafialne : Potoczek i Gaiki – adaptacja kaplicy pw Św. Jana Pawła II ; Bądzów –  adaptacja kaplicy przy pałacu; Jerzmanowa – instalacja organów i ławek ; Jaczów,Ruszowice, Smardzów – prace odkrywkowe w kościele. Płody ziemi w Jaczowie odbierane będą w piątek po południu.

Warsztaty gospel odbędą się 27-28.10.2018 w Głogowie ( CK Mayday). Koncert finałowy w MOK.

W niedzielę 28 października poświęcenie różańców komunijnych.

Kandydatów do bierzmowania( klasa VIII ) zapraszamy w niedzielę o godz.17.00. Okazja do spowiedzi o godz. 17.30.

Kartki wypominkowe – (wspomnienie naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców, nauczycieli, obrońców Ojczyzny). Można będzie składać przez cały miesiąc listopad.