INFORMACJE TYGODNIOWE – 30 września 2018

Od poniedziałku msze św. w dni powszednie  o godz. 17.00 w Jerzmanowej i o godz. 18.00 w Jaczowie.

Dzisiaj wręczamy Różańce od Królowej Pokoju przywiezione z Medjugorie. Po mszy św. spotkania z rodzicami dzieci komunijnych. Przypominamy i zachęcamy dzieci z klas II do uczestnictwa  w Eucharystii niedzielnej (podpisy w książeczkach).

Dzisiaj po mszy można nabyć kalendarz diecezjalny.

Od poniedziałku rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe w Jerzmanowej o godz. 17.00 w Jaczowie o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy we wtorek i środę do Jerzmanowej, a w czwartek i piątek do Jaczowa.

Msza św. na rozpoczęcie nabożeństw różańcowych w Ruszowicach we wtorek o godz. 18.30.

Spowiedź św. w czwartek w Jerzmanowej o godz. 16.30; Jaczów o godz.17.15. Zapraszamy dzieci i kandydatów do bierzmowania.

Pielgrzymka do sanktuariów Polski Północno- wschodniej wyrusza 5 października o godz. 2.00 (z czwartku na piątek). Autokar będzie podstawiony w Ruszowicach, Jaczowie i Jerzmanowej.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali XVIII Dzień Papieski – PROMIENIOWANIE OJCOSTWA. Fundacja” Dzieło Nowego Tysiąclecia ” wspiera uzdolnioną młodzież.

Intencja Apostolstwa Modlitwy na  miesiąc październik: Aby osoby konsekrowane rozbudziły swój zapał misyjny wśród osób zepchniętych na margines i tych, którzy nie mają głosu.