INFORMACJE TYGODNIOWE – 16 września 2018

Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw  za dzieci, młodzież i wychowawców. Poświęcenie plecaków i błogosławieństwo dzieci.

Dzisiaj od godz. 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za dzieci i młodzież przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

Dzisiaj zbiórka na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.

Od wtorku rozpoczynamy porządkowanie cmentarza przy pomocy Osadzonych w ZK w Głogowie.

Od października dyżur sprzątania kościoła przejmą mieszkańcy Ruszowic.

W przyszłą niedzielę będzie można wesprzeć swoimi datkami Artura Młodawskiego, który uległ ciężkiemu wypadkowi i jest w śpiączce.

Prosimy o zapisywanie się na listę Dawców Krwi w czasie Odpustu Parafialnego 21 października. To kolejna już akcja Parafialnego Zespołu Caritas – “Krew za Krew”.

Zapraszam na pielgrzymkę do SANKTUARIÓW POLSKI PÓŁNOCNO – WSCHODNIEJ  5-7 października. Zapisy po każdej mszy, lub telefonicznie 697 691 601.