INFORMACJE TYGODNIOWE – 5 sierpnia 2018

Pierwsza niedziela miesiąca,  zmiana tajemnic różańcowych. Intencja Apostolstwa Modlitwy  Aby wielkie wybory ekonomiczne i polityczne chroniły rodziny jako skarb ludzki.

Już niebawem będziemy świętowali Wniebowzięcie NMP. W naszej parafii jest to dzień podziękowania  za tegoroczne zbiory. Zapraszamy 15 sierpnia do Ruszowic : Wniebowianki 2018 – Szanujmy wspomnienia. W tym dniu przy kościele będzie można nabyć bukiety z ziół, zbóż i kwiatów.

15 sierpnia” Bieg w dobrym kierunku”, zapraszamy także osoby jadące na rowerach. START o godz.10.45

Organizujemy wyjazd na koncert” Muzyka w Raju “- 24.08.2018 (piątek) godz. 17.00 przewidywany koszt 50 PLN. Wykonawcy : Profeti della Quinta (Włoska muzyka madrygałowa), Elena Andreyev.

Pielgrzymka do Medjugorie wyrusza 12 sierpnia o godz. 11.00 z Jaczowa.