INFORMACJE TYGODNIOWE – 17 czerwca 2018

Dziękuję za kolejny etap wiary uwieńczony sakramentem bierzmowania. Dziękuję rodzicom i młodzieży za ich piękną postawę.

W przyszłą niedzielę wręczenie pamiątek i filmu z uroczystości komunii świętej.

Wtorek – mecz Polska – Senegal, w tym dniu jesteśmy kibicami obu drużyn. W przerwie meczu połączenie bezpośrednie z parafią w Senegalu (Skype). Zapraszamy dzieci (serwujemy pizzę z pieca). Rozpoczęcie spotkania godz. 17.00

Środa (20.06.2018) spotkanie w sprawie koloni Caritas o godz. 19.00 w Jaczowie.

W piątek zakończenie roku szkolnego zapraszamy na mszę św. rodziców i dzieci. Okazja do spowiedzi  na zakończenie roku.

W sobotę dzień Ojca – pamiętamy w modlitwie o naszych Ojcach.

Od przyszłego tygodnia msze św. codzienn będą odprawiane w porządku wakacyjnym :  Jerzmanowa o godz. 18.00, Jaczów o godz. 19.00.

Dzisiaj dzień integracji z osobami niepełnosprawnymi w Smardzowie.

Wieczorem w parafii NMP Królowej Polski spotkanie z Marią Vadią. Rozpoczęcie o godz. 18.00.

W sobotę 23 czerwca pielgrzymka mężczyzn na Jasną Górę. Wyjazd o godz.7.15. Koszt 40 zł.

ZAPRASZAMY NA KONKURS WĘDKOWANIA W JERZMANOWEJ – “O Rybę św. Piotra”. Staw przy pałacu. Rozpoczęcie godz. 9.00, zakończenie godz. 13.30. Po wędkowaniu zapraszamy na rybę z grila.