INFORMACJE TYGODNIOWE – 22.10.2017

Dzisiaj odpust parafialny w Jaczowie ku czci Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Gościmy w naszej parafii Siostry Szarytki z przesłaniem zawierzenia się Niepokalanej.

Dzisiejsza niedziela jest w całym Kościele powszechnym dniem misji. Przez świadectwo Ojców Oblatów chcemy zwrócić uwagę na to ważne dzieło w Kościele.

Życzę dobrego i radosnego przeżywania odpustu parafialnego, dziękując jednocześnie wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie. Będziemy mogli dać świadectwo troski o drugiego człowieka zdając krew. Dzielenie się posiłkiem i wspólna agapa jest wyrazem braterstwa i przełamywaniem muru wrogości. Te Deum może wybrzmiewać na różne sposoby, dzisiejsze wychwalanie dzieł Bożych w  wykonaniu Tymczasowej Formacji Prowizorycznej , jest zaproszeniem do Uwielbienia Pana Boga w nas wszystkich. W tym dniu wspieramy dzieła misyjne.

Datki na MIŁOSIERDZIE zbierane będą do końca tygodnia.

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie 26 października (czwartek) w parafii p.w. Św. Maksymiliana w Głogowie o godz. 18.00

Na przyszłą niedzielę przygotowane będą jako rękodzieło parafialne,  wieńce na groby naszych bliskich.

Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę.

W przyszłą sobotę zapraszam do modlitwy uwielbienia.

Przypominamy o kursie przedmałżeńskim dla nupturientów. Najbliższy rozpoczyna się dzisiaj w parafii  NMP Królowej Polski w Głogowie