INFORMACJE TYGODNIOWE – 15.10.2017

Zapraszam serdecznie na odpust parafialny ku czci Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie 22 października 2017

11.15 KOROWÓD MOTOCYKLOWY

11.30 SUMA ODPUSTOWA

12.45 AGAPA ODPUSTOWA

13.00 KONCERT UWIELBIENIA

17.00 ODPUST MŁODYCH / kandydaci do bierzmowania/

“KREW ZA KREW”, to okazja, aby przekazać swoją krew dla innych.

Całodobowe czuwanie modlitewne 20 – 21 października 2017 w Jaczowie

Msza św. na rozpoczęcie adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek o godz. 18.00, Msza św. w intencjach Wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w sobotę o godz 12.00.

Spowiedź odpustowa w sobotę od godz. 19.00 do 20.00.

Trwa jesienna zbiórka “MIŁOSIERDZIE” dziękuję za wsparcie funduszu na Seminarium Duchowne. W Jaczowie płody ziemi zbierane będą w środę od godz. 10.00. Można wystawić przed posesją.

Zapraszamy na drugą edycję warsztatów muzycznych w Jaczowie od godz. 10.00. Efektem tej pracy będzie niedzielny koncert. Będziemy gościli muzyków z innych miast, proszę o gościnę w domach w naszej parafii. Zgłoszenia w zakrystii.

Tydzień Seniora od 23 – 29 października – Gminne Centrum Kultury – informacje na plakacie.

Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych w kościołach.

Karty wypominkowe – pamięć modlitewna o zmarłych, można odbierać po mszy św.

Dzisiejsza zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży.

Dziękuję strażakom z Ruszowic, Jaczowa i Smardzowa za pomoc w porządkowaniu cmentarza.