INFORMACJE TYGODNIOWE – 8.10.2017

Zapraszam na różaniec październikowy w naszej parafii.

Dzisiaj przeżywamy w Polsce Dzień Papieski – w naszej parafii nie zabraknie kremówek.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie duszpasterstwa TALENT w poniedziałek o godz. 18.00 w Jaczowie. Będziemy gościli ks. Grzegorza Piątek, który wygłosi konferencję dla przedsiębiorców.

W piątek 13 października czuwanie fatimskie w Potoczku. Informacje szczegółowe na plakacie.

W najbliższą sobotę rozpoczynamy warsztaty muzyczne pod kierownictwem Krzysztofa Irysika.

Po ostatnich silnych wiatrach na cmentarzu w Jaczowie doszło do połamania konarów drzew. Proszę o włączenie się w porządkowanie cmentarza w sobotę 14 października od godziny 11.00. Proszę także Strażaków z naszej parafii o pomoc.

Od tego tygodnia wzorem lat ubiegłych rozpoczynamy zbiórkę “miłosierdzia” na nasze Seminarium Duchowne /płody ziemi i datki finansowe/.

Przygotowujemy się do odpustu parafialnego w Jaczowie (22 października) – “ODPUST POD STRZECHĄ” Proszę o włączenie się miejscowości naszej parafii w przygotowanie tradycyjnych stoisk gastronomicznych.

GCK w Jerzmanowej przeszło do II etapu konkursu o utworzenie pracowni komputerowej w Łagoszowie Małym, prosimy o wsparcie tej lokalnej inicjatywy swoim głosem www.pracownieorange.wp.pl