INFORMACJE TYGODNIOWE – 01 października 2017 r.

  • Odmawiajcie codziennie różaniec, aby wyprosić pokój dla świata” – w naszej parafii różaniec codziennie o godzinie 17:30.

Różaniec z udziałem dzieci:

w Jerzmanowej we wtorek i w środę o 17.00

w Jaczowie w czwartek i w piątek o 17:30

W niedziele różaniec przed Mszą świętą niedzielną:

w Jerzmanowej o godzinie 9:00

w Jaczowie o godzinie 7:30

W innych miejscowościach zachęcam do odmawiania różańca przy kapliczkach.

  • W sobotę 7 października modlitwa całej Polski “Różaniec do granic”. Wyjazd do Łęknicy o godzinie 8:00. Do dzisiaj zapisało się 60 osób. Ze względu na zainteresowanie parafian, jeżeli do czwartku będzie ponad 90 chętnych, wówczas zamówiony zostanie drugi autobus. Mail do zapisów: kzmonka@master.pl z dopiskiem : RÓŻANIEC DO GRANIC  lub bezpośrednio u księdza proboszcza.
  • W przyszłą niedzielę, 8 października, zapraszamy dzieci z obecnej klasy drugiej szkoły podstawowej wraz z rodzicami na spotkanie bezpośrednio po Mszy św. o godzinie 11:30. Dzieci otrzymają indeksy i rozpoczynają już okres przygotowawczy do Pierwszej Komunii Świętej.
  • Również w najbliższą niedzielę, 8 października, zapraszamy młodzież z obecnych II klas gimnazjum oraz klasy VII Szkoły Podstawowej. Spotkanie z młodzieżą i z rodzicami po Mszy Świętej o godzinie 17:00. Młodzież otrzyma indeksy na czas przygotowania do sakramentu Bierzmowania.
  • “Idźmy z nadzieją w przyszłość” – pod takim hasłem obchodzić będziemy w niedzielę Dzień Papieski. Zapraszamy na papieskie kremówki.
  • 14 października w sobotę rozpoczynamy pierwszą edycję warsztatów muzycznych pod hasłem “Ostatnia deska ratunku”. Zachęcamy osoby muzykujące i śpiewające i chętne do włączenia się do posługi muzycznej. Drugie spotkanie warsztatowe odbędzie się 21 października,  a ukoronowaniem pracy uczestników będzie koncert w dniu odpustu parafialnego 22 października. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisywanie się bezpośrednio w parafii lub na wskazany adres mailowy z tytułem “Warsztaty muzyczne”. Szczegółowe informacje na plakatach.
  • W dniu odpustu parafialnego, 22 października, będzie podstawiony autokar krwiodawstwa. Przygotowujemy listę osób gotowych do oddania krwi. Zapisy w zakrystii.