INFORMACJE TYGODNIOWE – 17.09.2017

Dzisiaj można nabywać kalendarze diecezjalne.

Za tydzień spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych – w Jaczowie o godz.11.30 i w Jerzmanowej o godz.13.00.

KOMITET INICJATYWY USTAWODAWCZEJ “Zatrzymaj aborcję” prosi o zebranie podpisów na rzecz zmiany ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Za tydzień w niedzielę będzie można złożyć swój podpis /numer pesel/.

Zapraszam do zapisywania się na wjazd do Łęknicy 7 października – “RÓŻANIEC DO GRANIC”. Wyjazd o godz. 8.00. Będzie to modlitwa na granicach całej Polski. Zatrzymamy się także w Parku Mużakowskim – “Tam, gdzie sztuka przemieniła się w naturę”.

 

Przyjmujemy zapisy na wycieczkę – pielgrzymkę do Tuchowa od 29 września do1 października. Dokładny program za tydzień. Planujemy odwiedzić : Łagiewniki, Bochnię, Nowy Sącz, Jasło i inne miejsca. /Dwa noclegi, śniadanie i obiadokolacja/ Koszt 200 PLN.

Polecamy dzisiaj w naszej modlitwie Julkę o szczęśliwy powrót do zdrowia.