INFORMACJE TYGODNIOWE 10 września 2017

Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELA 10 WRZEŚNIA

∗ Dzisiaj w naszej parafii gościmy siostrę misjonarkę z Mozambiku. Zapraszamy do poznania tamtej części Afryki i wspólnej modlitwy za mieszkańców tego kontynentu.

∗ Dziękujemy za ofiarowane tornistry i przybory szkolne, które trafią do potrzebujących. W dniu dzisiejszym zawierzamy Bożej opiece wszystkie dzieci rozpoczynające nowy rok szkolny.

∗  13 września nabożeństwo fatimskie. Tym razem nasza modlitwa będzie miała miejsce w Bądzowie.

∗ W czwartek, 14 września, święto Podwyższenia Krzyża.

∗W piątek, 15 września odbędzie się koncert zespołu Projekt G.C. w pałacu w Gaworzycach. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.

∗ W sobotę, 16 września wyrusza doroczna Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza. Serdecznie zapraszamy do udziału panów z naszej parafii. Zapisy w zakrystii.

∗ OSP JACZÓW zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym ” 71 kilometrów na 71-lecie”. Rozpoczęcie rajdu w sobotę, 16 września , o godzinie 14:00 pod salą OSP. Po zakończeniu rajdu poczęstunek.

∗ Spotkania rodziców komunijnych zawsze w ostatnią niedziele miesiąca. Najbliższy termin spotkania: 24 września po Mszy o godzinie 11:30.

∗ Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania uczestniczy w niedzielnej Mszy św. dedykowanej specjalnie dla nich o godzinie 17:00. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania.

∗ W niedzielę, 17 września, o godzinie 18:00 w parafii św. Mikołaja rozpoczyna się tygodniowy kurs przedmałżeński. Nauki będą odbywać się w kościele parafialnym o godzinie 19:00.

∗ Dorosłych (od 21 roku życia) pragnących przygotować się i przyjąć sakrament Bierzmowania zapraszamy na spotkanie rozpoczynające trzymiesięczne przygotowanie we wtorek, 26 września o godzinie 18:30 w parafii św. Mikołaja.