INFORMACJE TYGODNIOWE – 13 sierpnia 2017

Dzisiejsze czuwanie fatimskie w Ruszowicach – “Módlcie, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele dusz idzie na wieczne potępienie, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił.”

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – 15 sierpnia – Msze św. według porządku niedzielnego. Zapraszamy na dziękczynienie za dar tegorocznych plonów do Ruszowic – WNIEBOWIANKI 2017.

“Bieg w dobrym kierunku” – zapraszamy do kolejnego już biegu z Jaczowa do Grodowca – 15 sierpnia po Mszy św. o godz. 8.00.

Dziękujemy za nabywanie cegiełek na odbudowę Katedry gorzowskiej.

Pamiętamy w naszej modlitwie o ofiarach i poszkodowanych w czasie ostatnich burz w Polsce, szczególnie o harcerkach z obozu ZHR.

Zapraszamy na koncert “Muzyka w Raju” –  26.08.2017. Zapisy w parafii i GCK w Jerzmanowej.