Pielgrzymka do Niepokalanowa i Warszawy

W dniach 30 czerwca – 1 lipca odbyła się parafialna pielgrzymka do Warszawy i Niepokalanowa.

W pierwszy dzień pielgrzymki uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w Świątyni Opatrzności Bożej oraz zwiedziliśmy Panteon Wielkich Polaków. Potem odwiedziliśmy najciekawsze miejsca Warszawy. Następnie udaliśmy się na kolację i nocleg do Niepokalanowa, gdzie mogliśmy zobaczyć replikę celi nr 19, w której od 1936 r. mieszkał św. Maksymilian Maria Kolbe.

Następnego dnia, z  samego rana wyruszyliśmy na Stadion Narodowy w Warszawie, gdzie uczestniczyliśmy w NARODOWYM UWIELBIENIU JEZUSA oraz w NARODOWYCH REKOLEKCJACH, które prowadzili: kapłan z Ugandy o. John Baptist Bashobora oraz świecki ewangelizator Marcin Zieliński. Napełnieni Duchem Świętym, z wspaniałymi wrażeniami i planami na kolejne wspólne wyjazdy w niedzielę rano  wróciliśmy do Jaczowa.

Dla tych, którzy nie mogli z nami być, krótka relacja: