INFORMACJE TYGODNIOWE – 18 czerwca 2017

Dzisiaj odbywają się uroczystości ku czci Pani Cierpliwie Słuchającej z Rokitna, z naszej parafii wyruszyła pielgrzymka do Rokitna.

Serdecznie zapraszamy na festyn integracyjny do Smardzowa.

Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała odbywają się po mszy św. W Jerzmanowej zakończenie oktawy w czwartek,a w Jaczowie w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w piątek. Msza św. dziękczynna w Jerzmanowej o godz. 8.00,  w Jaczowie o godz. 9.15. Przed mszą okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży.

Od przyszłego tygodnia wakacyjny porządek mszy św. W Jerzmanowej o godz. 18.00, a w Jaczowie o godz. 19.00.

Zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymce do Niepokalanowa i Warszawy (Jezus na Stadionie).

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włożyli serce w przygotowanie procesji Bożego Ciała.