INFORMACJE TYGODNIOWE-11 czerwca 2017

Wraz z młodzieżą przygotowujemy się do bierzmowania, które odbędzie się w Jerzmanowej 16 czerwca o godz. 18.00. Spotkania przygotowawcze odbywają się od poniedziałku o godz.17.00 w Jerzmanowej.

W najbliższy wtorek 13 czerwca odbędzie się II CZUWANIE FATIMSKIE w Jaczowie. Zapraszamy mieszkańców pozostałych miejscowości naszej parafii (zaplecze sanitarne, ciepła herbata i kawa, oraz kanapki) Rozpoczęcie o godz. 18.30. Przewidziana jest projekcja filmu, koncert organowy – Michała Kocuta absolwenta Akademii Muzycznej w Krakowie, laureata wielu międzynarodowych nagród.MODLITWA I CZUWANIE W DUCHU FATIMSKIM. Dowóz i odwóz autokarem Gaiki godz.18.00, Potoczek godz.18.05, Bądzów godz. 18.15, Jerzmanowa godz.18.25.

 

BOŻE CIAŁO – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w czwartek 15 czerwca. Program procesji eucharystycznej podany na plakatach. Prosimy o włączenie się pocztów sztandarowych, zapraszamy dzieci sypiące kwiaty,dzieci komunijne w strojach, młodzież kandydatów do bierzmowania.

I    OŁTARZ – MODLITWA

II   OŁTARZ – POKUTA

III  OŁTARZ – UMARTWIENIE

IV OŁTARZ – RÓŻANIEC

Zapraszamy na IV Festyn Integracyjny w Smardzowie 18 czerwca od godz.15.00 – Dmuchawce, Latawce, Wiatr. Informacje na plakacie.

Bardzo proszę o zapisywanie się na wjazd do Rokitna – 18 czerwca godz. 7.00. Powrót godz. 15.00.

Dzisiaj można składać dobrowolne datki na wsparcie Domu Opieki Społecznej dla Seniorów w Rokitnie.