KONKURS WSZYSTKICH I ŚWIĘTYCH

Bal wszystkich i świętych nie może odbyć się w dobie pandemii, ale możemy dobrze świętować i wspominać naszych przodków, dlatego ogłaszamy konkursy dla wszystkich uczniów z terenu naszej parafii w dwóch kategoriach wiekowych

  1. KLASY 6-8

 

LAPBOOK pt.: „Bohaterowie – moi przodkowie” Każdy może być bohaterem w jakiejś dziedzinie życia, dlatego wśród wielu rodzinnych opowieści o Waszych przodkach, pokażcie historię osoby, którą wszyscy w rodzinie wspominają i pamiętają, chociaż jej już nie ma wśród żywych.

LAPBOOK – co to takiego? Po złożeniu może wyglądać na przykład tak:

https://www.youtube.com/watch?v=ZFjNsgqU4Xg

Ale możesz zrobić swój całkiem autorski projekt 😊

 

  1. KLASY 1-5

 

kukiełka świętego na łyżce kuchennej

 

budowla kościoła  w Minecraft

 

budowla kościoła  z klocków lego

 

Konkurs jest indywidualny. Dopuszcza się prace wspólne rodzeństwa. Każda praca powinna być podpisana wraz z podaniem numeru telefonu do kontaktu.

Filmiki i zdjęcia prac wysyłamy na adres:

kmonka@spjaczow.pl

lub telefon 500 032 801

 

W każdej kategorii zostaną przyznane po 3 nagrody główne oraz nagrody pocieszenia dla każdego uczestnika. Na prace czekamy do 14 listopada włącznie. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców na stronie parafialnej w niedzielę 15 listopada.

 

*    Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikowanie nazwisk autorów oraz prac na stronie parafii.