Komunia 2020/2021

sms 500 032 801
Katarzyna Mońka

mail   (zawsze w tytule KOMUNIA 2021)     kmonka@spjaczow.pl

WSZELKIE UWAGI I SPRAWY KIEROWAĆ BEZPOŚREDNIO DO KATECHETKI.
BÓG Z WAMI!

PROSZĘ Z DZIEĆMI OBEJRZEĆ FILM NA STRONIE PARAFII

–> TUTAJ

Prace rodziców

Każdy rodzic jest do pracy zaproszony w każdym dniu, gdy może, ale najbardziej liczymy na obecność:

Formuła spowiedzi – TUTAJ

*********

• Ooooo, niebo jest w sercu mym – link
  • !!! Okaż mi, Boże, miłosierdzie swoje, według litości Serca Jezusowego Link
  • !!! Najświętsze Serce Boże  link
  • !!! Jesteś Królem – link tutaj
  • !!!Wszystkie narody, klaskajcie w dłonie – link tutaj
  • !!!Jezus daje nam zbawienie link
  • Jest jedno Ciało – link tutaj
  • Jezu ufam Tobie
  • Ofiaruję Tobie Panie mój  link
  • Oświeć drogę mą – link tutaj
  • Święte imię Jezus link tutaj
  • Swojego Ducha Panie wylej na nas dziś
  • Chrystus Pan karmi nas swoim świętym Ciałem
  • Święty, święty, święty, święty, święty Pan, święty Bóg i Król

LITANIA DO SERCA JEZUSOWEGO

Różaniec dzieci w czasie pandemii — „W PANdemii PAN DA więcej”

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy Wasze dzieci do modlitwy na różańcu w grupie zwanej różą różańcową. Każdą grupę prowadzi animator w Ruszowicach, Potoczku, Jaczowie i Jerzmanowej. CODZIENNIE dziecko odmawia W DOMU jedną dziesiątkę różańca. Raz w miesiącu spotyka się w grupie z animatorem i innymi dziećmi na małym poczęstunku, integracji, wspólnym spacerze, wspólnej modlitwie, na króciutkiej formacji (katecheza) (sala św. Floriana, spacer lub w domu, według rozeznania). Zwracam się o pomoc dorosłych, aby rozmawiali z dziećmi i zachęcali do modlitwy dzieci. Pragniemy w Wielkim Poście ofiarować Matce Najświętszej to czuwanie modlitewne w naszych domach.

ZAPISY u katechetki pod nr telefonu 500032801.

K. Mońka

KINO DOMOWE: — ZAPRASZAM RODZICÓW DO OBEJRZENIA WSPÓLNIE Z DZIEĆMI FILMU O EUCHARYSTII

–> link tutaj

Proszę dodać do ulubionych stronę parafia Jaczów