INFORMACJE TYGODNIOWE – 04.02.2018

Serdecznie dziękuję za otwarcie Waszych domów na błogosławieństwo kolędowe, za życzliwość i wspólną modlitwę. Dziękuję za za Wasze ofiary i troskę o potrzeby Kościoła. Bóg zapłać !

Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za wczorajszą pomoc w uporządkowaniu kościołów.

W przyszłą niedzielę (11.02.2018) modlimy się za chorych – po wszystkich mszach udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych.

Msza św. w Potoczku z udziałem chorych o godz 15.00. Po Eucharystii spotkanie w sprawie dalszych prac remontowych.

“Tłusta niedziela” – zapraszamy na pączki !

Osoby udające się na turnus rehabilitacyjny prosimy o zabranie kart, które należy wypełnić.

Dzisiaj spowiedź dla kandydatów do bierzmowania o godz 16.30, Msza św. o godz. 17.00 i spotkanie z rodzicami.