INFORMACJE TYGODNIOWE – 4 CZERWCA 2017

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe 15 minut przed Mszą św.

Zapisy na kolonię parafialną do najbliższej środy

Spotkanie PZ Caritas we wtorek o godz.20.00

Rozpoczynamy zapisy na pielgrzymkę do Rokitna 18 czerwca – Diecezjalna Uroczystość ku czci Pani Cierpliwie Słuchającej z Rokitna.

Już teraz serdecznie zapraszam na drugie czuwanie fatimskie w Jaczowie. Rozpoczniemy projekcją filmu o godz. 19.00,następnie o godz. 20.00 koncert organowy, Eucharystia o godz. 20.00 i procesja ze światłami.

W sobotę pielgrzymka do sanktuarium św. Jacka w Legnicy

Strefa kibola wolna od alkohola – zapraszamy do wspólnego kibicowania polskiej reprezentacji piłki nożnej. Sobota 10 czerwca godz. 20.45. W czasie meczu konkurs – rodzinne kibicowanie.Będzie można przygować swoją ulubioną pizzę.

Szkółka kwiatów i krzewów Płocha Józef w Głogowie użyczyła kwiaty n uroczystoś komunii, serdecznie dziękujemy !

Dziękujemy “Zielonym Ogrodom” za pomoc w przygotowaniu świąt i uroczystości.