Komunia

Wszelkie uwagi do strony oraz informacje do publikacji proszę tu: sms 500 032 801 Katarzyna Mońka
mail: kzmonka@master.pl

Informacja potwierdzona: W niedzielę, 25 lutego odbędą się spotkania z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w Jerzmanowej i w Jaczowie.

Grupa organizacyjna: spotkanie w czwartek, 22 lutego, po Mszy św. wieczornej.

DZIECI PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ UCZESTNICZĄ REGULARNIE W NABOŻEŃSTWACH W CIĄGU CAŁEGO ROKU LITURGICZNEGO.

Środa 18:00 – Popielec – rozpoczęcie Wielkiego Postu.

Droga Krzyżowa z udziałem dzieci: każdy piątek,

godz. 17:00 w JERZMANOWEJ

godz. 17:30 W JACZOWIE

Przepraszam Państwa za brak precyzyjnej informacji o tym, że Droga Krzyżowa o 17:00 dotyczy Jerzmanowej i dziękuję za czujność.

Wszelkie wątpliwości i uwagi serdecznie poproszę bezpośrednio do K. Mońka

Nabór do grupy tanecznej z flagami

(jeden taniec do przygotowania na Poniedziałek Wielkanocny – po Mszy św. o godzinie 12:00 – wg porządku świątecznewgo).

Ustalono, że próby będą odbywać się w czwartki o godzinie 17:30 w sali gimnastycznej SP JACZÓW.

SZKÓŁKA NIEDZIELNA Z PRZYGOTOWANIEM DARÓW: SALA ŚW. FLORIANA OD 10:45.

BARDZO PROSZĘ O PUNKTUALNE PRZYPROWADZENIE DZIECI.

DZIĘKUJEMY 🙂

UWAGA – POWSTAJE ŚPIEWNICZEK PIEŚNI NA DZIEŃ KAPŁAŃSKI -WIELKI CZWARTEK, NA DZIEŃ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ ORAZ NA BIAŁY TYDZIEŃ.

SERDECZNIE PROSZĘ O POMOC DZIECIOM W OPANOWANIU PIEŚNI Z PODKŁADAMI.

(pełne wersje udostępnię wyłącznie na mail, dlatego proszę o kontakt mailowy)

–> STRONA 3

Kieruję serdeczną prośbę do rodziców o pomoc w zdobywaniu gadżetów na drobne upominki dla dzieci. W tym miejscu serdecznie dziękuję tym wszystkim rodzicom, którzy pomogli pozyskać drobiazgi wykorzystane na Balu Wszystkich i Świętych. Następna planowana akcja: Wielki Post, nabożeństwa Drogi Krzyżowej oraz Biały Tydzień po Komunii św. 🙂   🙂   🙂

Schola dziecięca przygotowuje pieśni już w piątek o godzinie 17:00 w sali św. Floriana. Prowadzenie: p. Kamila Śpiewak i p. Zbyszek Mońka.

DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNE SPOTYKAJĄ SIĘ W SALCE ŚW. FLORIANA NA PRZYGOTOWANIU DARÓW, CZYTAŃ, DZIECIĘCEJ MODLITWY WIERNYCH. CZEKAMY NA DZIECI OD GODZINY 10:50.

ZAJĘCIA TE MAJĄ NA CELU INTEGROWANIE DZIECI KOMUNIJNYCH POPRZEZ WSPÓLNE DZIAŁANIA, WSPÓLNE PRZYGOTOWYWANIE DO MSZY ŚWIĘTEJ, WSPÓLNĄ PRACĘ, PRZEBYWANIE ZE SOBĄ, POZNAWANIE SIĘ ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE POCHODZIMY Z RÓŻNYCH SZKÓŁ.

PLANUJEMY WYKONYWANIE ZADAŃ PRZEZ 15-20 MINUT, PO CZYM DZIECI POWINNY PRZEJŚĆ DO KOŚCIOŁA, ZAJĄĆ MIEJSCE W ŁAWKACH I ĆWICZYĆ ŚPIEW BEZ PODCHODZENIA DO MIKROFONÓW.

RODZICÓW SERDECZNIE PROSZĘ O ZAŁATWIANIE WSZELKICH SPRAW PO MSZY ŚWIĘTEJ.

Grupy robocze rodziców podajemy na stronie 2.

Nowe pieśni na piątkowe i niedzielne próby (3. strona)

SPOTKANIA Z RODZICAMI DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH W KAŻDĄ OSTATNIĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA ZAWSZE PO MSZY ŚW. O GODZINIE 11:30

Najbliższe spotkanie 25 lutego 2018 r.

• Termin uroczystości Pierwszej Komunii świętej
  • Jaczów: 13 maja godzina 11:00
  • Jerzmanowa: 27 maja godzina 11:00

• Ustalenia dotyczące składki: 50 zł miesięcznie – od września do maja. Składki wpłacamy bezpośrednio na konto parafii Jaczów z dopiskiem Komunia Jaczów (Jerzmanowa) oraz imię i nazwisko dziecka:
    Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Jaczów ul. Główna 38, 67-200 Głogów;  BS   34 86460008 0000 0600 0749 0001
  • W dniu uroczystości każdemu dziecku zostanie wręczone Pismo Święte (dodatkowa kwota z tego tytułu zostanie podana w późniejszym terminie).
  • W październiku, miesiącu Maryjnym, dzieci otrzymały różańce i medaliki. W późniejszych okresach liturgicznych otrzymają książeczki. Na uroczystości Komunii św. należy dziecku podać jego świecę od Chrztu.
  • Fotografowanie – pan Zbigniew Lipowski.