Komunia 2020/2021

sms 500 032 801
Katarzyna Mońka

mail   (zawsze w tytule KOMUNIA 2021)     kmonka@spjaczow.pl
WSZELKIE UWAGI I SPRAWY KIEROWAĆ BEZPOŚREDNIO DO KATECHETKI.
BÓG Z WAMI!

SPOTKANIE RODZICÓW NIEDZIELA, 24 stycznia po Mszy św. o godzinie 12:00

FORMUŁA SPOWIEDZI DO NAUKI NA PAMIĘĆ

–> link tutaj

Rachunek sumienia – informacyjnie –> strona 136

KINO DOMOWE: — ZAPRASZAM RODZICÓW DO OBEJRZENIA WSPÓLNIE Z DZIEĆMI FILMU O EUCHARYSTII

–> link tutaj

PO SPOTKANIU 29 LISTOPADA:
  1. GRUPA ORGANIZACYJNA RODZICÓW – 7 OSÓB (W TYM DWIE OSOBY Z RUSZOWIC)
  2. DZIECI Z RUSZOWIC PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO PRZYJĘCIA KOMUNII ŚWIĘTEJ W MAJU, W SOBOTĘ, W RUSZOWICACH – DATA ZOSTANIE USTALONA W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE
  3. TWORZYMY TRZY GRUPY W MEDIACH DO KONTAKTÓW  1. – RUSZOWICE (TWORZĄ WŁASNE KONTAKTY U PANI BASI)     2. – MESSENGER  (PANI MAŁGOSIA)  3. – WHATSAPP  (PANI LILIANA) – WIADOMOŚCI ODE MNIE BĘDĄ DOCIERAŁY DO TYCH TRZECH OSÓB, KTÓRE MAJĄ ZA ZADANIE ROZESŁAĆ INFORMACJE W SWOICH GRUPACH MEDIALNYCH.
  4. WSZYSCY ŚLEDZIMY WIADOMOŚCI NA STRONIE PARAFII I NA STRONIE DZIECI KOMUNIJNYCH – MAMY JUŻ DOŚWIADCZENIE, ŻE POJAWIAJĄ SIĘ NA OSTATNIĄ CHWILĘ (TAK POZOSTANIE).
  5. ALBY BĘDĄ JEDNAKOWE DLA CHŁOPCÓW I DZIEWCZYNEK, SZYTE WEDŁUG BARDZO PROSTEGO WZORU ZE SZNURKIEM W PODSTAWOWYCH 3-4 ROZMIARACH. MATERIAŁ OTRZYMALIŚMY PO POPRZEDNIEJ GRUPIE KOMUNIJNEJ. DO NAS NALEŻY ZNALEZIENIE KRAWCOWEJ I UZUPEŁNIENIE MATERIAŁU, GDYŻ OBECNIE GRUPA JEST LICZNIEJSZA. MOŻNA UMÓWIĆ SIĘ Z POPRZEDNIĄ GRUPĄ Z PAŹDZIERNIKA – MOŻE KTOŚ ZECHCE ODDAĆ SWOJĄ ALBĘ.
  6. DWIE PANIE PRZYJMUJĄ SKŁADKI RODZICÓW ZAWSZE PO SPOTKANIU NA KONIEC MIESIĄCA (CHYBA, ŻE UMÓWICIE SIĘ PAŃSTWO INACZEJ). W SKŁADKACH UJĘTY JEST KOSZT FOTOGRAFA.
  7. ZAZNACZAMY W SWOICH KALENDARZACH, ŻE MOŻLIWY TERMIN PRAC PRZED BOŻYM NARODZENIEM TO 19 GRUDNIA (SOBOTA RANO) ALBO 21,22,23 GRUDNIA PO POŁUDNIU. PRZYJMUJEMY, ŻE OSOBA, KTÓRA NIE MOŻE UCZESTNICZYĆ W DANYM DNIU WE WSPÓLNEJ PRACY, W MIARĘ MOŻLIWOŚCI SZUKA ZAMIENNIKA (MOŻE BYĆ TEŻ KTOŚ Z BLIŻSZEJ/DALSZEJ RODZINY).
  8. DZIECI KOMUNIJNE UCZESTNICZĄ W NIEDZIELNEJ MSZY ŚWIĘTEJ O DOWOLNIE WYBRANEJ GODZINIE. ZAJĘCIA DZIECI PRZED MSZĄ O 12:00 ROZPOCZNĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO PO ODWOŁANIU RESTRYKCJI.
  9. PROSZĘ O DOSTARCZENIE AKTÓW CHRZTU TYCH DZIECI, KTÓRE NIE BYŁY OCHRZCZONE W JACZOWIE (JERZMANOWEJ) – TERMIN DO 20 STYCZNIA.

Proszę dodać do ulubionych stronę parafia Jaczów

Rodzice tworzą grupę do kontaktów na Messenger.

nazwa:       Komunia 2021 r. – JACZÓW

Proszę dać się zaprosić. 🖐
Bóg z Wami!
kmonka

Lista dzieci na stronie 4

ODWOŁUJEMY SPOTKANIA PRZED MSZĄ NA CZAS NASILENIA PANDEMII. O ZMIANACH POINFORMUJEMY.

KATARZYNA MOŃKA

***************************

**********************************************************

*******************************************************************************************************