Komunia 2019/2020

sms 500 032 801
Katarzyna Mońka
mail   (zawsze w tytule KOMUNIA 2020)     kzmonka@o2.pl

Środa popielcowa – Msza o 16:00 w Potoczku 17:00 w Jerzmanowej, o 18:00 w Jaczowie, o 19:00 w Ruszowicach

DROGA KRZYŻOWA w każdy piątek o godzinie 17:30.

Po nabożeństwie dzieci zostają na pół godziny w sali Floriana. Będziemy kończyć około godziny 18:30/18:40.

Dziękuję za akcję szycia toreb mamusiom z Jerzmanowej i z Jaczowa.

(kilkoro dzieci, które zechcą zaśpiewać do mikrofonu, proszę aby w niedzielę przychodziły na próbę o 11:15).

RODZICE UTWORZYLI GRUPĘ KOMUNIJNĄ NA FACEBOOKU – PROSZĘ KORZYSTAĆ RÓWNIEŻ Z TEGO UDOGODNIENIA DO KOMUNIKACJI I DZIELENIA SIĘ ZADANIAMI. W ŻYCIU WSPÓLNOTY KOŚCIOŁA UCZESTNICZYMY RAZEM Z NASZYMI DZIEĆMI.

Tytuł Komunii Świętej w roku 2020: “Wielka tajemnica wiary” (Wieczerza wokół Chrystusa; “Abyście uwierzyli w Tego, który Was posłał”, “Eucharystia tajemnicą wyznawaną”, stół eucharystyczny).

Dzieci otrzymają różańce, książeczki i Biblię. Należy przygotować świece od chrztu.

Godzina uroczystości Komunii: 12:00

Zawsze na spotkaniu w ostatnią niedzielę należy przygotować składkę. Przyjęta została kwota 50 zł od września do maja.

Telefony do skarbników w Jaczowie:

p.Ewa Bochenek 508p314p330 ,

p. Monika Wójtowicz 788p847p793.

Kieruję serdeczną prośbę do rodziców o pomoc w zdobywaniu wszelkich gadżetów na drobne upominki dla dzieci. Zawsze mam jakąś niewielką ilość, ale zawsze trzeba myśleć o dużo większej ilości dzieci. W tym miejscu serdecznie dziękuję tym wszystkim rodzicom, którzy pomogli pozyskać drobiazgi. Wykorzystuję na zakończenie różańców, lampionów, na Balu Wszystkich i Świętych, na Biały Tydzień, na konkursy, za udział w zadaniach… (okazja zawsze się znajdzie). – TO NASZA PROŚBA CAŁOROCZNA 😉