Ogłoszenia

Od dnia 14.04.2018 r. ruszyliśmy z remontem harcówki dla harcerzy ze 125 JDH HUSARIA.

Plan jest taki, że  w każdą sobotę o godz. 9.00 spotykają się rodzice harcerzy pod kościołem w Jaczowie (tylko chętni rodzice!). Nie ukrywamy, że każda pomoc jest cenna! W tym miejscu prosimy o śledzenie strony internetowej parafii Jaczów/zakładka harcerz/ogłoszenia. Tam znajdziecie Państwo aktualne wieści o remoncie i potrzebach.

Główna nasza potrzeba to siła fizyczna- ludzie do pracy!🙂

PLAN REMONTU NA SOBOTĘ- 28.04.2018 r.

– Pan Tomek Makara podstawia na sobotę pojazd z przyczepą, na który ładujemy gruz. Podziękowania dla Tomka i Agnieszki Makara za udostępnienie sprzętu w tym dniu- Dziękujmy!

– Potrzebni są mężczyźni do zbijania podłogi i przenoszenia gruzu na przyczepę. Każdy kto chętnie przyjdzie pomóc prosimy, aby w miarę możliwości zabrał ze sobą sprzęty następującego rodzaju (łopaty, kilofy, młoty, mile widziana taczka- wszystko co posłuży do wożenia, zbijania gruzu, metalowe przyrządy do podważania kamieni w podłodze).

Zapraszamy!