„BŁOGOSŁAWIENI” Ergo Arena GDAŃSK 15.04.2023


Dominikanie: OP Adam Szustak i OP Tomasz Nowak wraz z zespołem Owca, zapraszają:

„Drodzy, z ogromną radością pragniemy Was zaprosić na kolejne spotkanie wielbieniowo-kaznodziejskie, tym razem do ERGO ARENY na granicy Gdańska i Sopotu. Nazwaliśmy je BŁOGOSŁAWIENI, gdyż jesteśmy przekonani, że rozrzutna miłość naszego Ojca będzie się na nas obficie wylewała i sprawi w nas prawdziwie błogosławione owoce. Spotkamy się tuż po Wielkanocy w wigilię Święta Bożego Miłosierdzia (15.04.2023), czyli w najlepszym możliwym czasie. Najgoręcej Was wszystkich zapraszamy, spotkajmy się i pozwólmy, żeby Jego miłosierdzie nas ocaliło i pobłogosławiło! Czekamy na Was!”

Głoszą: o. Adam Szustak OP i o. Tomasz Nowak OP
Muzycznie zagrają: OWCA 
Miejsce: ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT, plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk 
Termin: 15.04.2023

Szczegóły wyjazdu ogłosimy w późniejszym terminie!